Kontakt

Riksförbundet Hjärnkoll

Frågor om bokning av ambassadörer

Cecilia Andersson

Ambassadörsagent
08-120 488 46, 073-940 22 75
cecilia.andersson@hjarnkoll.se

Jennifer Blomkvist

Ambassadörsagent
08-120 488 54, 072-857 15 80
jennifer.blomkvist@hjarnkoll.se

Marie Sjöberg (föräldraledig)

Ambassadörsagent
marie.sjoberg@hjarnkoll.se

Eller skicka e-post till: info@hjarnkoll.se

Hjärnkolls kansli

Madelene Wennberg (föräldraledig)

Verksamhetschef och presskontakt
08-120 488 58, 070-775 28 36
madelene.wennberg@hjarnkoll.se

Louise Kimby

Mobiliseringsansvarig och t f verksamhetschef/presskontakt
08-120 488 14, 073-940 57 57
louise.kimby@hjarnkoll.se

Åsa Holmgren

Ekonom
08-120 488 56
asa.holmgren@hjarnkoll.se

Adress

Riksförbundet Hjärnkoll, Tjurhornsgränd 6, 121 63 Johanneshov, telefon växel 08-120 488 00, info@hjarnkoll.se

Riksförbundet Hjärnkolls styrelse

Anki Sandberg, sammankallande

Attention
08-120 488 04, 070-717 40 25
anki.sandberg@attention-riks.se

Sonny Wåhlstedt, vice sammankallande

SPES
sonny@nsphig.se

Christina Bohman Karlsson

Schizofreniförbundet
christina.bohman@live.se

Mikael Engvall

SHEDO
mikael@engvall.org

Inger Forsgren

RFHL
inger.forsgren@rfhl.se

Lena Huss

ÅSS
lenahuss@spray.se

Håkan Jarmar

RSMH
hakan.jarmar@telia.com

Arvid Lagercrantz

Balans
arvid.lagercrantz@gmail.com

Michael Lundsten

Sveriges Fontänhus
miclun12@gmail.com

Nike Linn Säfwenberg

Frisk & Fri
insikt@friskfri.se