Kontakta Riksförbundet Hjärnkoll

Vi som jobbar här

 

Erika Färm
Administratör
08-120 488 20
info@hjarnkoll.se

 

Maria Kindefält Trygg
Verksamhetschef
08-120 488 47
maria.trygg@hjarnkoll.se

 

Caroline Lindström
Kommunikatör och pressansvarig
08-120 488 46
caroline.lindstrom@hjarnkoll.se

 

 

Elin Sundeman
Projektledare, ”Den egna berättelsen – om psykisk ohälsa och migration”
08-120 488 14
elin.sundeman@hjarnkoll.se

 

Karin Forsberg
Projektledare seniorambassadörer
08-120 488 18
karin.forsberg@hjarnkoll.se

 

 

Anders Pettersson
Mobiliseringsansvarig
072-853 40 93
anders.pettersson@hjarnkoll.se

 

 

Åsa Holmgren
Ekonom
08-120 488 56
asa.holmgren@hjarnkoll.se

Adress

Riksförbundet Hjärnkoll, Tjurhornsgränd 6, 121 63 Johanneshov, telefon växel 08-120 488 00
info@hjarnkoll.se

Riksförbundet Hjärnkolls styrelse

Anki Sandberg, ordförande
Attention
08-120 488 04, 070-717 40 25
anki.sandberg@attention-riks.se

Sonny Wåhlstedt
SPES
sonny@nsphig.se

Christina Bohman Karlsson
Schizofreniförbundet
christina.bohman@live.se

Mikael Engvall
SHEDO
mikael@engvall.org

Inger Forsgren
RFHL
inger.forsgren@rfhl.se

Lena Huss
ÅSS
lenahuss@spray.se

Nike Linn Säfwenberg
Frisk & Fri
insikt@friskfri.se

Åsa Höij
RSMH
asadesign@spray.se 

Roland Sundström
JLB/Hjärnkoll Jämtland
roland.sundstrom@bahnhof.se 

Anette Bergdahl
Hjärnkoll Örebro
anette.bergdahl@lekeberg.se

Hannah Parnén
NSPH/Hjärnkoll Skåne
hannah.parnen@gmail.com