Kontakta Riksförbundet Hjärnkoll

Vi som jobbar här

Erika Magnusson
Administratör
08-120 488 20
info@hjarnkoll.se

Maria Kindefält Trygg
Teamledare/personalansvarig och presskontakt
08-120 488 47
maria.trygg@hjarnkoll.se

Elin Sundeman
Projektledare, ”Den egna berättelsen – om psykisk ohälsa och migration”
08-120 488 14
elin.sundeman@hjarnkoll.se

Christina Bohman Karlsson
Utbildningssamordnare
08-120 488 55, 0720-18 93 37
christina.bohman@hjarnkoll.se

Åsa Holmgren
Ekonom
08-120 488 56
asa.holmgren@hjarnkoll.se

Adress

Riksförbundet Hjärnkoll, Tjurhornsgränd 6, 121 63 Johanneshov, telefon växel 08-120 488 00
info@hjarnkoll.se

Riksförbundet Hjärnkolls styrelse

Anki Sandberg, ordförande
Attention
08-120 488 04, 070-717 40 25
anki.sandberg@attention-riks.se

Sonny Wåhlstedt
SPES
sonny@nsphig.se

Christina Bohman Karlsson
Schizofreniförbundet
christina.bohman@live.se

Mikael Engvall
SHEDO
mikael@engvall.org

Inger Forsgren
RFHL
inger.forsgren@rfhl.se

Lena Huss
ÅSS
lenahuss@spray.se

Nike Linn Säfwenberg
Frisk & Fri
insikt@friskfri.se

Åsa Höij
RSMH
asadesign@spray.se 

Roland Sundström
JLB/Hjärnkoll Jämtland
roland.sundström@bahnhof.se 

Anette Bergdahl
Hjärnkoll Örebro
anette.bergdahl@lekeberg.se

Hannah Parnén
NSPH/Hjärnkoll Skåne
hannah.parnen@gmail.com