Kontakta Riksförbundet Hjärnkoll

Vi som jobbar här

Anna-Malin Blomberg
Utbildningsansvarig
08-120 488 59
anna.malin.blomberg@hjarnkoll.se

Erika Färm
Administratör
08-120 488 20
info@hjarnkoll.se

Karin Haglind
Kommunikatör
08-120 488 58
karin.haglind@hjarnkoll.se

Åsa Holmgren
Ekonom
08-120 488 56
asa.holmgren@hjarnkoll.se

Maria Kindefält Trygg
Verksamhetschef
08-120 488 47
maria.trygg@hjarnkoll.se

Caroline Lindström
Kommunikatör, “Den egna berättelsen – om psykisk ohälsa och migration”
08-120 488 46
caroline.lindstrom@hjarnkoll.se

Elin Sundeman
Projektledare, “Den egna berättelsen – om psykisk ohälsa och migration”
08-120 488 14
elin.sundeman@hjarnkoll.se

Adress

Riksförbundet Hjärnkoll, Tjurhornsgränd 6, 121 63 Johanneshov, telefon växel 08-120 488 20
info@hjarnkoll.se

Riksförbundet Hjärnkolls styrelse

Anki Sandberg, ordförande
08-120 488 04, 070-717 40 25
anki.sandberg@hjarnkoll.se

Anette Bergdahl
Hjärnkoll Örebro
anette.bergdahl@lekeberg.se

Christina Bohman Karlsson
Schizofreniförbundet
christina.bohman@live.se

Lena Huss
ÅSS
lenahuss@gmail.com

Åsa Höij
RSMH
asahoij@gmail.com

Gert Månsson
Hjärnkoll Blekinge
gert@gertlighet.se

Stefanie Nold
Frisk & Fri
stefanienold@friskfri.se

Jenny Pira
RFHL
jenny.pira@rfhlriks.se

Roland Sundström
JLB/Hjärnkoll Jämtland
roland.sundstrom@bahnhof.se

Sonny Wåhlstedt
SPES
sonny@nsphig.se